© 2019 Wypożyczalnia samochodów w Bolesławcu INEZ - Bolesławiec - Lwówek Śląski - Lubań

Created with Webwave CMS

      Już teraz można rezerwować nową 7 osobową Dacię Lodgy                       Idealny samochód  na rodzinne podróże!

 

W naszej wypożyczalni samochodów zależy nam na świadczeniu najwyższej jakości usług w atrakcyjnych cenach, dlatego opłaty opracowaliśmy w taki sposób, aby były korzystne dla naszych klientów. Wszystkie podane kwoty są odpłatnością netto. Limit dzienny wynosi 300 km na dobę – w przypadku przekroczenia tego progu naliczana zostaje opłata: 0,30 gr za kilometr. Jesteśmy przekonani, że spośród naszych propozycji znajdziesz opcję, która spełni Twoje oczekiwania.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wypożyczalni samochodów INEZ z siedzibą w Dobrej  koło Bolesławca. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

                                                      Cennik wynajmu aut w Bolesławcu - INEZ 

                                              

                                                  

            

Wynajem         

na 1 dzień   

2 dni i więcej

   

od 150 zł.

od 120 zł.

                                                                                                                                              

 

W takich przypadkach z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów INEZ z siedzibą w Dobrej koło Bolesławca – zapoznaj się z przygotowanym cennikiem, a szybko się przekonasz, że wynajem pojazdu do świetne i opłacalne rozwiązanie! Wypożyczenie auta to bardzo komfortowe i bezpieczne rozwiązanie umożliwiające sprawne przemieszczanie się w dowolną lokalizację – brak odpowiedniego środku transportu już nigdy nie przeszkodzi Ci w dotarciu do celu!

 

Przed przystąpieniem do sprawdzenia poszczególnych cen, warto wiedzieć, że:

 

  • do każdego wynajmu doliczamy kaucję w wysokości od 500 zł do 1000 zł,
  • oferujemy możliwość podstawienia i odbioru auta do klienta ,na terenie Bolesławca 30zł. Poza Bolesławiec cena po wcześniejszym uzgodnieniu. 
  • doba liczona jest od chwili wynajmu pojazdu do tej samej godziny następnego dnia,
  • oddanie samochodu po upływie wyznaczonego terminu skutkuje naliczeniem pełnej opłaty za kolejną dobę według przedstawionego cennika.

                                +48604473215 

 +48728892535

         

Auto serwis

 

Wypożyczalnia samochodów w Bolesławcu cennik

 

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez możliwości poruszania się samochodami – to bardzo duże ułatwienie w załatwianiu codziennych czynności, wykonywaniu obowiązków zawodowych oraz podróżowaniu. Nie zawsze jednak możemy sobie pozwolić na posiadanie własnego pojazdu albo znajdujemy się w sytuacji, w której nie możemy skorzystać z własnego środku transportu, ponieważ uległ awarii.