© 2019 Wypożyczalnia samochodów w Bolesławcu INEZ - Bolesławiec - Lwówek Śląski - Lubań

Created with Webwave CMS

      Już teraz można rezerwować nową 7 osobową Dacię Lodgy                       Idealny samochód  na rodzinne podróże!

 

Wynajem samochodów zastępczych Bolesławiec

 

Awarie samochodowe lub wypadki to sytuacje, które często mają miejsce na drodze i niestety nie można ich w 100% uniknąć. W takich sytuacjach auto zostaje unieruchomione, co powoduje dodatkowy kłopot. Istnieje jednak bardzo dobre rozwiązanie tego problemu – warto pamiętać o możliwości skorzystania z pojazdów zastępczych, które należą się zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Można tego dokonać w ramach polisy autocasco, ubezpieczenia OC sprawcy kolizji lub podczas naprawy samochodu, który uległ awarii. Wynajmem aut zastępczych zajmują się wypożyczalnie środków transportu.

 

Kiedy przysługuje nam pojazd zastępczy?

 

W przypadku uszkodzenia posiadanego auta należy zwrócić się do ubezpieczyciela o sfinansowanie wynajmu samochodu – w tym celu trzeba złożyć odpowiedni wniosek, w którym udowadniamy, że pojazd jest nam niezbędny do wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Koszt wynajmu będzie musiał pokryć sprawca zdarzenia bądź towarzystwo ubezpieczeniowe. Z pewnością otrzymamy pozytywną odpowiedź, gdy:

 

  • prowadzimy własną działalność gospodarczą,
  • wykażemy, że nasze zajęcia służbowe ściśle wiążą się z przemieszczaniem w rozmaite miejsca w ciągu dnia, co nie może się odbyć bez sprawnego środka transportu.

 

Fachowa wypożyczalnia aut zastępczych

 

Nasza firma to profesjonalna wypożyczalnia samochodów z Bolesławca – w przygotowanej ofercie znajduje się również możliwość wynajmu pojazdów zastępczych. Zawsze bezgotówkowo – nie pobieramy kaucji i nie narzucamy limitu kilometrów. Możesz spokojnie wykonywać wszystkie zobowiązania wymagające przemieszczania się bez obaw – nie zauważysz różnicy! W naszej wypożyczalni aut zastępczych posiadamy się wyłącznie nowoczesne środki transportu w pełni sprawne techniczne. Dzięki temu sprawnie i komfortowo dojedziesz w dowolną lokalizację.

 

Okres, na który przysługuje wypożyczenie samochodu zastępczego to:

 

  • w sytuacji szkody częściowej: od dnia otrzymania kosztorysu z uwzględnieniem czasu naprawy technologicznej lub znajdowania się pojazdu w warsztacie,
  • w przypadku szkody całkowitej: od momentu przelewu odszkodowania na konto poszkodowanego nie dłużej niż 30 dni.

 

wypożyczalnia samochodów aut zastępczych Bolesławiec

 

Jaki pojazd zastępczy najlepiej wybrać?

 

Wszystko zależy od specyfiki wykonywanej pracy oraz indywidualnych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu samochodów pozwoliło nam skompletować najbardziej uniwersalne auta sprawdzające się znakomicie w każdych warunkach. Bez problemu dobierzesz odpowiedni model w pełni spełniający Twoje oczekiwania oraz wymagania. Dokonując wyboru, zapoznaj się z wszystkimi ważnymi parametrami, aby wybrać najlepszy dla siebie pojazd. W naszej wypożyczalni samochodów zastępczych w Bolesławcu służymy radą i pomożemy Ci podjąć najwłaściwszą decyzję.

 

Skontaktuj się z wypożyczalnią pojazdów INEZ

 

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą wynajmu aut zastępczych dostępną na naszej stronie internetowej. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – chętnie doradzimy i omówimy wszystkie ważne aspekty. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami!

 

 

                                +48604473215 

 +48728892535

         

Auto serwis