© 2023 Wypożyczalnia samochodów w Bolesławcu INEZ - Bolesławiec - Lwówek Śląski - Legnica

Created with Webwave CMS

W naszej wypożyczalni samochodów zależy nam na świadczeniu najwyższej jakości usług w atrakcyjnych cenach, dlatego opłaty opracowaliśmy w taki sposób, aby były korzystne dla naszych klientów. Wszystkie podane kwoty są odpłatnością netto. Limit dzienny wynosi 200 km na dobę przy wynajmie długo terminowym 3000km na miesiąc. – w przypadku przekroczenia tego progu naliczana zostaje opłata: 0,50 gr za kilometr. Jesteśmy przekonani, że spośród naszych propozycji znajdziesz opcję, która spełni Twoje oczekiwania.

 

Serdecznie zapraszamy do wypożyczalni samochodów INEZ z siedzibą w Dobrej  koło Bolesławca. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

                                                                                                     


 

 

Oferujemy wynajem aut od 162zł/doba netto

Przy wynajmie 5 dniowym i dłuższym oferujemy 10% zniżki             

                                                                                                                   

Oferujemy również wynajmy długoterminowe, w atrakcyjnych cenach . Ceny dostosowujemy do długości najmu oraz klasy samochodu. Aby uzyskać informację o wysokości ceny prosimy o kontakt telefoniczny

                                     

 

Akceptujemy  płatności kartą

  We accept all cards

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W takich przypadkach z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów INEZ z siedzibą w Dobrej koło Bolesławca – zapoznaj się z przygotowanym cennikiem, a szybko się przekonasz, że wynajem pojazdu do świetne i opłacalne rozwiązanie! Wypożyczenie auta to bardzo komfortowe i bezpieczne rozwiązanie umożliwiające sprawne przemieszczanie się w dowolną lokalizację – brak odpowiedniego środku transportu już nigdy nie przeszkodzi Ci w dotarciu do celu!

 

Przed przystąpieniem do sprawdzenia poszczególnych cen, warto wiedzieć, że:

 

  • do każdego wynajmu doliczamy kaucję w wysokości 1500 - 2000zł
  • oferujemy możliwość podstawienia i odbioru auta do klienta ,na terenie Bolesławca 50zł. Poza Bolesławiec cena po wcześniejszym uzgodnieniu. 
  • doba liczona jest od chwili wynajmu pojazdu do tej samej godziny następnego dnia,
  • oddanie samochodu po upływie wyznaczonego terminu skutkuje naliczeniem pełnej opłaty za kolejną dobę według przedstawionego cennika.
  • samochodów nie wypożyczamy osobom po niżej 25 roku życia.
  • doliczamy jednorazową opłatę 200zł za wyjazd poza granice rp.

     

                              +48604473215 

 

 +48728892535

         

Auto serwis

 

Wypożyczalnia samochodów w Bolesławcu cennik

 

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez możliwości poruszania się samochodami – to bardzo duże ułatwienie w załatwianiu codziennych czynności, wykonywaniu obowiązków zawodowych oraz podróżowaniu. Nie zawsze jednak możemy sobie pozwolić na posiadanie własnego pojazdu albo znajdujemy się w sytuacji, w której nie możemy skorzystać z własnego środku transportu, ponieważ uległ awarii.